Za kilkanaście dni otwarcie obwodnicy Przecławia i Warzymic. Powstała w ciągu drogi krajowej nr 13.
Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie wykonywane są już ostatnie prace. Pierwsi kierowcy obwodnicą przejadą na przełomie sierpnia i września.
Na obwodnicy #Przecławia i #Warzymic w ciągu #DK13 wykonywane są ostatnie prace. Już na przełomie sierpnia/września nową trasą powinni pojechać kierowcy. Znacznie poprawi się dojazd ze #Szczecina do autostrady #A6. #ŁączymyPolskę pic.twitter.com/JtVwWxv1B3
— GDDKiA Szczecin (@GDDKiA_Szczecin) August 17, 2023
Inwestycja została zakończona pół roku przed terminem. Ma prawie pięć kilometrów.
Rozpoczyna na szczecińskim rondzie Hakena, a kończy w okolicach miejscowości Smętowice. Budowa kosztowała 180 milionów złotych.

Radio Szczecin