Jechał autem pod wpływem marihuany, miał też przy sobie ten narkotyk - prokurator rejonowy Szczecin - Niebuszewo skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko kierowcy.
Sprawca nie był wcześniej karany, przyznał się do zarzuconych mu czynów. Za kierowanie pod wpływem grozi mu do dwóch lat, a za posiadanie narkotyków do trzech lat za kratami.

Radio Szczecin