Jechał bez świateł a za kratami może spędzić trzy lata. To 30-latek, który został zatrzymany do kontroli w Stargardzie.
Okazało się, że mężczyzna kierował autem pod wpływem amfetaminy. Miał ją również przy sobie. 30-latek stracił prawo jazdy, a następnie trafił do policyjnej celi.

Radio Szczecin