Kołobrzeg powraca do organizacji miejskiej zabawy sylwestrowej. Znane są szczegóły imprezy.
Wybierający się w ostatnich latach nad morze nie mogli liczyć na miejskiego Sylwestra w Kołobrzegu i korzystali z ofert hoteli i prywatnych ośrodków. W tym roku władze miasta postanowiły powrócić do tradycji powitania nowego roku wspólnie z mieszkańcami i turystami.
Impreza "pod chmurką" zostanie zorganizowana w centrum miasta, na Skwerze Pionierów.
- Od godz. 21 rozpoczynamy imprezę sylwestrową, skwer doczeka się iluminacji, będą różnego rodzaju pokazy, występy animatorów ulicznych, strefa gastronomiczna, zabawa z DJ-em... - zapowiada Michał Kujaczyński, rzecznik magistratu.
W czasie imprezy nie zabraknie także występu gwiazdy muzycznej. Uczestników zabawy rozgrzewać będzie występ Lanberry.
Impreza "pod chmurką" zostanie zorganizowana w centrum miasta, na Skwerze Pionierów.
- Od godz. 21 rozpoczynamy imprezę sylwestrową, skwer doczeka się iluminacji, będą różnego rodzaju pokazy, występy animatorów ulicznych, strefa gastronomiczna, zabawa z DJ-em... - zapowiada Michał Kujaczyński, rzecznik magistratu.
W czasie imprezy nie zabraknie także występu gwiazdy muzycznej. Uczestników zabawy rozgrzewać będzie występ Lanberry.

Radio Szczecin