Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Przyjezdni, którzy postanowili spędzić Sylwestra nad morzem mogą korzystać z ofert lokali, które przygotowały ofertę na powitanie 2022 roku. Fot. www.pixabay.com (180553)
Przyjezdni, którzy postanowili spędzić Sylwestra nad morzem mogą korzystać z ofert lokali, które przygotowały ofertę na powitanie 2022 roku. Fot. www.pixabay.com (180553)
Kołobrzeg powraca do organizacji miejskiej zabawy sylwestrowej. Znane są szczegóły imprezy.
Wybierający się w ostatnich latach nad morze nie mogli liczyć na miejskiego Sylwestra w Kołobrzegu i korzystali z ofert hoteli i prywatnych ośrodków. W tym roku władze miasta postanowiły powrócić do tradycji powitania nowego roku wspólnie z mieszkańcami i turystami.

Impreza "pod chmurką" zostanie zorganizowana w centrum miasta, na Skwerze Pionierów.

- Od godz. 21 rozpoczynamy imprezę sylwestrową, skwer doczeka się iluminacji, będą różnego rodzaju pokazy, występy animatorów ulicznych, strefa gastronomiczna, zabawa z DJ-em... - zapowiada Michał Kujaczyński, rzecznik magistratu.

W czasie imprezy nie zabraknie także występu gwiazdy muzycznej. Uczestników zabawy rozgrzewać będzie występ Lanberry.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty