Do 21 grudnia mogą zgłaszać się firmy, które chcą zbudować przejście pieszo-rowerowe pod torami w świnoujskim Łunowie.
Miasto właśnie otrzymało pozwolenie na budowę kolejnego z nich.
W ramach prac powstanie przejście pod torami, które prowadzić będzie do plaży. Według wcześniejszych planów, w tym miejscu miała powstać kładka ze schodami.
Pozwolenie na pierwsze przejście miasto otrzymało we wrześnie. Tam prace wkrótce ruszą.
Obecnie przez tory wiedzie wydeptana ścieżka od ronda w Łunowie, to jednak tymczasowe rozwiązanie.
W ramach prac powstanie przejście pod torami, które prowadzić będzie do plaży. Według wcześniejszych planów, w tym miejscu miała powstać kładka ze schodami.
Pozwolenie na pierwsze przejście miasto otrzymało we wrześnie. Tam prace wkrótce ruszą.
Obecnie przez tory wiedzie wydeptana ścieżka od ronda w Łunowie, to jednak tymczasowe rozwiązanie.

Radio Szczecin