Będzie można bezpiecznie przejść przez drogę wojewódzką nr 163. W Białogardzie na ulicy Kołobrzeskiej powstaje długo wyczekiwane przejście dla pieszych.
W tym miejscu piesi często przechodzili przez jezdnię w niedozwolony sposób czym stwarzali zagrożenie dla siebie i kierowców.
Przejście powstaje na trasie w kierunku sieciowej restauracji. To właśnie ona sfinansuje budowę, a wszystko gotowe ma być końca grudnia.
Przejście powstaje na trasie w kierunku sieciowej restauracji. To właśnie ona sfinansuje budowę, a wszystko gotowe ma być końca grudnia.

Radio Szczecin