Pomylił ulice miasta z torem wyścigowym - tak kołobrzeska policja zatytułowała na Facebooku nagranie z popisami 18-latka, który driftował na jednym z rond w mieście. Okazało się, że był to początek jego kłopotów.
Młody mężczyzna popisywał się przed swoim pasażerem driftując na rondzie. Miał pecha, bo jego jazdę w poślizgu nagrała kamera nieoznakowanego radiowozu. Policjanci zatrzymali kierowcę i chcieli go ukarać za niebezpieczną jazdę. Okazało się natomiast, że 18-latek w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż nie posiada prawa jazdy. Dodatkowo samochód, który prowadził był niedopuszczony do ruchu z uwagi na wcześniejsze zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Teraz losami młodego pirata drogowego zajmie się sąd.

Radio Szczecin