Drogowcy ostrzegają, że chociaż drogi są czarne, to może być ślisko - i wygląda na to, że przekonał się o tym kierowca na ekspresowej S6.
Na wysokości Płotów stracił kontrolę nad autem i uderzył w bariery energochłonne. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Synoptycy przez cały czas ostrzegają przed możliwym oblodzeniem, zwłaszcza wieczorem i w nocy.
Synoptycy przez cały czas ostrzegają przed możliwym oblodzeniem, zwłaszcza wieczorem i w nocy.

Radio Szczecin