Dramatyczny wypadek w miejscowości Resko w województwie zachodniopomorskim - kierowca wjechał w drzewo, jest w ciężkim stanie.
Do zdarzenia doszło w nocy, około godziny 2, na drodze wojewódzkiej nr 152 - na wylocie z Reska w kierunku Płotów.
19-letni kierowca i mieszkaniec gminy Resko z dużą prędkością uderzył w przydrożne drzewo, doznał licznych obrażeń ciała. Samochód został doszczętnie zniszczony.
Jak poinformował portal Resko24.pl oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula, kierujący autem w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Gryficach.
Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.
19-letni kierowca i mieszkaniec gminy Resko z dużą prędkością uderzył w przydrożne drzewo, doznał licznych obrażeń ciała. Samochód został doszczętnie zniszczony.
Jak poinformował portal Resko24.pl oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula, kierujący autem w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Gryficach.
Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Radio Szczecin