Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Cztery nowe zejścia na plażę powstaną na terenie nadmorskiej gminy Rewal.
Dwa w Pobierowie, jedno w Rewalu i jedno w Pogorzelicy - zapowiada wójt gminy Konstanty Tomasz Oświęcimski. - W Pobierowie zjazd techniczny i duże zejście z tarasem widokowym, gdzie będzie można podziwiać zachody słońca. Tez będzie nowe zejście w Rewalu i Pogorzelicy. Mam nadzieję, że uda się zrealizować do sezonu wakacyjnego w 2025 roku, ale niektóre zrobimy jeszcze w 2024 roku.

Koszt inwestycji to 10 milionów złotych. Modernizacja zejść na plażę na terenie gminy Rewal dofinansowana została z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".
nowe zejścia na plażę

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty