Od dziś do Sylwestra będzie można skorzystać z zimowych przejażdżek Nadmorską Koleją Wąskotorową. Dzięki świątecznym kursom będzie można wygodnie dotrzeć do lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak latarnia morska czy ruiny kościoła w Trzęsaczu.
Pociągi kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy - wyjadą o godz. 9:55 ze stacji Gryfice, a następnie, po dotarciu do Trzęsacza kursować będą trzykrotnie na trasie Trzęsacz - Pogorzelica - Trzęsacz. Ostatni kurs o godz. 15:55 z Pogorzelicy będzie kursem powrotnym do Gryfic.

Radio Szczecin