Będzie bezpieczniej w Wolinie. W mieście zainstalowany został monitoring.
W sumie na ulicach, w parkach i na przystani zamontowano 26 kamer. Dostęp do niego ma policja.
System pozwala urządzeniom identyfikować m.in. numery rejestracyjne samochodów.
Monitoring powstał w ramach projektu „Bezpieczny Wolin”.
Gmina na ten cel otrzymała 100 tysięcy złotych z Rządowego Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań.
System pozwala urządzeniom identyfikować m.in. numery rejestracyjne samochodów.
Monitoring powstał w ramach projektu „Bezpieczny Wolin”.
Gmina na ten cel otrzymała 100 tysięcy złotych z Rządowego Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań.

Radio Szczecin