Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Zostało ci jedzenie po świętach - nie wyrzucaj, a podziel się z potrzebującymi.
W Kołobrzegu nadmiar jedzenia można pozostawić w lodówce społecznej. Lodówka społeczna działa w Kołobrzegu od maja. Są to więc pierwsze święta, po których mieszkańcy nie muszą zastanawiać się, co zrobić z pozostałymi potrawami. Chociaż w Boże Narodzenie zanotowała ona awarię prądu, to dziś jest już sprawna i można przynosić tu wszystko, co zostało po świętach, a nadaje się jeszcze do jedzenia. Do takiej pomocy innym zachęca Aleksandra Pęcak, wolontariuszka opiekująca się lodówką.

- Moją ideą jest, żeby wspomagać ludzi w potrzebie, głównie starszych - mówi Pęcak.

Lodówka czynna jest przez całą dobę. Można ją znaleźć na ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich. Pamiętajmy jednak, by dokładnie opisać wszystko, co w niej zostawiamy.
Relacja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty