Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie będzie na razie dodatkowej karetki dla Świnoujścia. Wnioskowały o to władze miasta.
Dodatkowy, trzeci ambulans dla kurortu został wpisany do projektu planu działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego dla naszego województwa, który miał obowiązywać od 1 stycznia.

Nie zatwierdziło go jednak ministerstwo zdrowia - mówi Jarosław Jaz, rzecznik prezydenta Świnoujścia: - Wniosek do ministra zdrowia, wysłany przez wojewodę zachodniopomorskiego nie został zaopiniowany pozytywnie przez dotychczasowe władze ministerstwa. Zaś nowo powołana minister zdrowia zażądała dodatkowych wyjaśnień, do których na pewno w najbliższym czasie się odniesiemy. Po skompletowaniu wszystkich informacji, oczekujemy pozytywnego rozwiązania problemów, które trapią tutejszych mieszkańców.

Na decyzję trzeba będzie jednak poczekać najprawdopodobniej kilka miesięcy.

Do pacjentów w Świnoujścia w ciągu roku wyjeżdżają 2 karetki, trzecia obsługuje miasto tylko w sezonie letnim.
Nie zatwierdziło go jednak ministerstwo zdrowia - mówi Jarosław Jaz, rzecznik prezydenta Świnoujścia.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty