Do końca roku mieszkańcy Stargardu nie skorzystają z biletomatów w autobusach i na przystankach MPK.
Miejski przewoźnik rozpoczął przegląd oraz inwentaryzację urządzeń. Informując o tej niedogodności przypomina o dostępnych innych formach zakupu biletów.
Paweł Bielawski ze stargardzkiego MPK, przyznaje, że ich wyłączenie przez dwa najbliższe dni jest utrudnieniem dla pasażerów.
- Pasażerowie w tych dniach będą mogli zakupić bilety całodobowo u kierowcy i przez aplikacje mobilne. W dniu 31 grudnia będzie można zakupić bilet w kasie biletowej, która będzie otwarta od 8:00 do 15:00. Biletomaty na pewno będą wyłączone do końca roku. Przepraszamy za utrudnienia - dodaje Bielawski.
Miejski przewoźnik ma również dobrą wiadomość: od wtorku 2 stycznia wydłuża czas pracy kasy biletowej w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym.
- To jest też istotne, od godz. 6:00 do 19:00. To wydłużenie czasu pracy kasy będzie udogodnieniem dla pasażerów - podkreśla Bielawski.
MPK zapowiada rozwijanie nowych kanałów sprzedaży, stawiając na coraz bardziej intuicyjne, mobilne aplikacje zakupu biletów
Paweł Bielawski ze stargardzkiego MPK, przyznaje, że ich wyłączenie przez dwa najbliższe dni jest utrudnieniem dla pasażerów.
- Pasażerowie w tych dniach będą mogli zakupić bilety całodobowo u kierowcy i przez aplikacje mobilne. W dniu 31 grudnia będzie można zakupić bilet w kasie biletowej, która będzie otwarta od 8:00 do 15:00. Biletomaty na pewno będą wyłączone do końca roku. Przepraszamy za utrudnienia - dodaje Bielawski.
Miejski przewoźnik ma również dobrą wiadomość: od wtorku 2 stycznia wydłuża czas pracy kasy biletowej w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym.
- To jest też istotne, od godz. 6:00 do 19:00. To wydłużenie czasu pracy kasy będzie udogodnieniem dla pasażerów - podkreśla Bielawski.
MPK zapowiada rozwijanie nowych kanałów sprzedaży, stawiając na coraz bardziej intuicyjne, mobilne aplikacje zakupu biletów

Radio Szczecin