Trzy miliony złotych otrzymają stargardzkie stowarzyszenia, które aktywizują seniorów, osoby z niepełnosprawnościami czy też organizują czas dzieciom.
O przekazaniu pieniędzy zdecydowały władze miasta. Dofinansowanie będzie wsparciem dla osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Wspomoże także działalność klubów seniora, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Centrum Integracji Społecznej oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Radio Szczecin