Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Narkotester. Fot. Łukasz Szełemej [Radio SzczecinArchiwum]
Narkotester. Fot. Łukasz Szełemej [Radio SzczecinArchiwum]
Narkotyki w jego organizmie znalazły się przez przypadek - tak tłumaczył się kierowca, którego zatrzymała szczecińska policja. Do zdarzenia doszło na wyjeździe z miasta.
22-latek jechał Mercedesem, był trzeźwy, jednak policjanci zwrócili uwagę na jego czerwone oczy. Przebadali go narkotestem. Ten potwierdził obecność w jego organizmie różnych narkotyków.

Mieszkaniec powiatu polickiego próbował wytłumaczyć, skąd w jego organizmie środki odurzające. Stwierdził, że nie palił marihuany, ale przebywał w pomieszczeniu zamkniętym, gdzie inne osoby ją paliły. Powiedział też, że metamfetaminy również nie zażywał. Mógł jedynie przetrzeć stół, na którym była rozsypana i niechcący mógł dotknąć do ust.

Mężczyzna został zatrzymany.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty