Chcieli ukraść fajerwerki, zatrzymał ich policjant. Do zdarzania doszło w jednym ze sklepów w ustroniu Morskim.
Dwóch mężczyzn zabrało z półki petardy i wybiegli ze sklepu. Za nimi ruszył funkcjonariusz, który robił zakupy w tym samym miejscu. Udało mu się ich zatrzymać, później na miejsce przyjechał patrol.
Mężczyźni ukradli fajerwerki o wartości 300 złotych, a będą musieli zapłacić mandaty po 500 zł każdy.
Mężczyźni ukradli fajerwerki o wartości 300 złotych, a będą musieli zapłacić mandaty po 500 zł każdy.

Radio Szczecin