Pożar w ośrodku wczasowym - dwie osoby ewakuowali strażacy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w położonej tuż przy Kołobrzegu nadmorskiej miejscowości Grzybowo.
Ogień pojawił się na niższej kondygnacji budynku przy ulicy Nadmorskiej. W akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej. Jak informuje dyżurny komendy wojewódzkiej, dwie osoby ewakuowano z wyższego piętra.
Nikomu nic się nie stało, przyczyny wybuchu pożaru w tym momencie nie są znane.
Nikomu nic się nie stało, przyczyny wybuchu pożaru w tym momencie nie są znane.

Radio Szczecin