Niecodzienne zdarzenie drogowe w Kołobrzegu. Samochód staranował ogródek jednej z restauracji.
Do zdarzenia doszło przy ulicy Koszalińskiej. Na miejscu zderzyły się dwie osobówki: Opel i Volkswagen. Kierujący pierwszym z pojazdów na skutek zderzenia stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w ogrodzenie ogródka należącego do jednej z sieci fast food, a następnie staranował także stoliki. Na szczęście na miejscu nie ucierpiał nikt z przechodniów i klientów restauracji.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a winę poniósł kierujący Volkswagenem, który został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł.
Pojazdy skończyły na lawecie, a droga przed restauracją jest przejezdna.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a winę poniósł kierujący Volkswagenem, który został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł.
Pojazdy skończyły na lawecie, a droga przed restauracją jest przejezdna.

Radio Szczecin