15 stycznia rusza pierwsza tura ferii zimowych. Na podróżnych czeka szeroka oferta połączeń przygotowana przez PKP Intercity.
Jako pierwsi z zimowej przerwy skorzystają między innymi uczniowie z województwa zachodniopomorskiego. Mieszkańcy Szczecina mogą na przykład skorzystać z dodatkowych połączeń z Zakopanem - w podróż zabierze ich skład "Podhalanin".
Jest również dogodne połączenie z Krakowem. Najszybszym pociągiem na tej trasie jest skład "Chełmoński", który zatrzymuje się po drodze m.in. w Zielonej Górze, Wrocławiu, Opolu i Katowicach.
Chętni na zobaczenie Wrocławia mają do dyspozycji także m.in. składy "Matejko" czy TLK "Wyczółkowski".
Osoby, które zechcą odwiedzić podczas ferii Warszawę, mogą do niej dotrzeć m.in. składami "Chrobry", "Mewa", "Podlasiak" czy "Górski".
Jest również dogodne połączenie z Krakowem. Najszybszym pociągiem na tej trasie jest skład "Chełmoński", który zatrzymuje się po drodze m.in. w Zielonej Górze, Wrocławiu, Opolu i Katowicach.
Chętni na zobaczenie Wrocławia mają do dyspozycji także m.in. składy "Matejko" czy TLK "Wyczółkowski".
Osoby, które zechcą odwiedzić podczas ferii Warszawę, mogą do niej dotrzeć m.in. składami "Chrobry", "Mewa", "Podlasiak" czy "Górski".

Radio Szczecin