Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej numer 37 między Karwicami a Słowinem.
W miejscowości Sęczkowo kierujący autem osobowym z impetem wjechał w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Służby są na miejscu. Przez niespełna godzinę ruch odbywał się wahadłowo, teraz trasa jest już odblokowana.

Radio Szczecin