Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Jedyna szkoła w Kołobrzegu, która nie posiada własnego zewnętrznego boiska sportowego w końcu doczeka się takiej inwestycji. Są już chętni na jej realizację.
Chodzi o mieszczącą się w samym centrum miasta Szkołę Podstawową nr 3, która w 2019 roku zyskała nową salę gimnastyczną, ale nadal nie posiada zewnętrznego boiska.

Michał Kujaczyński, rzecznik kołobrzeskiego magistratu wskazuje, że "Trójka" w końcu doczeka się takiego obiektu.

- Szkoła ma na tyłach swojej siedziby spory teren, który można wykorzystać. Dyrekcja od lat myslała o tym, by takie boisko tam powstało - poinformował Kujaczyński.

Będzie to boisko wielofunkcyjne o wymiarach 21x11 m. Powstanie także dodatkowa bieżnia o długości 60 metrów oraz siłownia zewnętrzna.

Do magistratu wpłynęły trzy oferty, a najniższa z nich opiewa na 1,3 mln zł. Miasto pozyskało już na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w wysokości 33 proc. wartości inwestycji.

Obiekt powinien być gotowy jesienią.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty