Lepszy, dokładniejszy obraz, który pozwoli skuteczniej walczyć z wandalami - Stargard unowocześnił miejski monitoring.
W kilku punktach miasta nowe kamery zastąpiły przestarzałe urządzenia; są też nowe kable, anteny i serwer. Ponadto nagrania są lepiej zabezpieczone przed ewentualnym atakiem hakerskim.
Dzięki inwestycji miasto może podłączyć do nowego serwera 50 kolejnych kamer. Wszystko kosztowało 100 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z dotacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Dzięki inwestycji miasto może podłączyć do nowego serwera 50 kolejnych kamer. Wszystko kosztowało 100 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z dotacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Radio Szczecin