Nie żyje kobieta, którą potrącił miejski autobus. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 17 w Kołobrzegu - informuje portal e-kg.pl.
Kobieta potrącona została na przejściu dla pieszych na ulicy Koszalińskiej. Na miejscu pomocy udzielili jej ratownicy, zmarła jednak w szpitalu.
Sprawę wyjaśnia kołobrzeska policja.
Sprawę wyjaśnia kołobrzeska policja.

Radio Szczecin