Pijany kierowca Mercedesa zatrzymany na trasie S11. Na węźle Stare Bielice jechał pod prąd.
Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 22:00. Obywatel Gruzji uderzył w bariery energochłonne. Nic mu się nie stało. Został zatrzymany przez policję.

Radio Szczecin