Groził przechodniom i wymachiwał nożem - 38-latek jest już w rękach policjantów. Do zdarzenia doszło w Koszalinie.
Mieszkańcy informowali o mężczyźnie, który zaczepiał przechodniów, groził im nożem i ubliżał.
Policjanci zabezpieczyli monitoringi oraz rozpytali świadków. Szybko udało się im zatrzymać agresywnego 38-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.
Policjanci zabezpieczyli monitoringi oraz rozpytali świadków. Szybko udało się im zatrzymać agresywnego 38-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Radio Szczecin