Złodzieje ukradli defibrylator z "punktu życia" przy koszalińskiej podstawówce. Znajdował się on na ścianie budynku SP nr 5.
Policja szuka sprawców.
Skradziony został defibrylator automatyczny AED i saszetka pierwszej pomocy. Straty wyceniono na ponad 6 tysięcy złotych.
Dla osoby, która pomoże w namierzeniu sprawcy - przewidziano nagrodę - tysiąc złotych.
Fundatorem nagrody jest mieszkaniec Koszalina.
Skradziony został defibrylator automatyczny AED i saszetka pierwszej pomocy. Straty wyceniono na ponad 6 tysięcy złotych.
Dla osoby, która pomoże w namierzeniu sprawcy - przewidziano nagrodę - tysiąc złotych.
Fundatorem nagrody jest mieszkaniec Koszalina.

Radio Szczecin