Dwoje dzieci podtruło się tlenkiem węgla w Koszalinie. Do zdarzenia doszło w bloku przy ulicy Pionierów.
Strażacy zgłoszenie otrzymali przed godziną 16. Dzieci trafiły do szpitala.
Na miejscu pracowali strażacy, pogotowie ratunkowe i pogotowie gazowe.
Na miejscu pracowali strażacy, pogotowie ratunkowe i pogotowie gazowe.

Radio Szczecin