Brakuje lekarzy, szpital w Nowogardzie zawiesza oddział wewnętrzny. Zgodę na to wydał wojewoda zachodniopomorski.
W styczniu na emeryturę odszedł lekarz, stąd braki kadrowe. Władze placówki pracę oddziału
planują wznowić jeszcze w przyszłym miesiącu.
planują wznowić jeszcze w przyszłym miesiącu.

Radio Szczecin