Ferie w naszym regionie w pełni, ale nie każdy w tym okresie może pozwolić sobie na wyjazd np. w góry. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na najmłodszych mieszkańców Kołobrzegu i osoby, które spędzają przerwę od nauki nad morzem.
Będąc w Kołobrzegu w czasie ferii nie trzeba narzekać na nudę. Ofertę dla najmłodszych przygotowało Regionalne Centrum Kultury, a dyrektor RCK Tadeusz Kielar mówi, że na miejscu codziennie czekają kreatywne zajęcia.
- Ferie są interaktywne, czyli oparte na warsztatach. Taneczno-sportowe, manualno-plastyczne, muzyczne, wokalne, tworzenia kosmetyków naturalnych i ciekawostka, didżejskie - wylicza Kielar.
Dla oczekujących aktywności fizycznej ofertę przygotował MOSiR. Robert Szpak, wicedyrektor ośrodka sportu zdradza, kto poprowadzi zajęcia w ramach programu „Trenuj z naszymi mistrzami”.
- Gwiazdy sportu: Małgorzata Hołub-Kowalik, mistrzyni olimpijska z Tokio 2020, poprowadzi zajęcia z lekkoatletyki. Kamila Augustyn, olimpijska z Pekinu oraz z Londynu prowadzi zajęcia z badmintona - mówi Szpak.
Jeszcze w czwartek w ramach tych zajęć odbędzie się trening koszykówki z kołobrzeskim olimpijczykiem w baskecie 3x3 Szymonem Rduchem.
Wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży są bezpłatne.
- Ferie są interaktywne, czyli oparte na warsztatach. Taneczno-sportowe, manualno-plastyczne, muzyczne, wokalne, tworzenia kosmetyków naturalnych i ciekawostka, didżejskie - wylicza Kielar.
Dla oczekujących aktywności fizycznej ofertę przygotował MOSiR. Robert Szpak, wicedyrektor ośrodka sportu zdradza, kto poprowadzi zajęcia w ramach programu „Trenuj z naszymi mistrzami”.
- Gwiazdy sportu: Małgorzata Hołub-Kowalik, mistrzyni olimpijska z Tokio 2020, poprowadzi zajęcia z lekkoatletyki. Kamila Augustyn, olimpijska z Pekinu oraz z Londynu prowadzi zajęcia z badmintona - mówi Szpak.
Jeszcze w czwartek w ramach tych zajęć odbędzie się trening koszykówki z kołobrzeskim olimpijczykiem w baskecie 3x3 Szymonem Rduchem.
Wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży są bezpłatne.

Radio Szczecin