Uwaga na wilki - ostrzega burmistrz Połczyna Zdroju. Zwierzęta coraz częściej pojawiają się w okolicach gospodarstw.
Powiatowy lekarz weterynarii w Świdwinie zaleca, by rolnicy i hodowcy pilnie strzegli swoich stad. Jak informuje burmistrz, coraz częściej otrzymuje informacje o wilkach na terenie gminy, dlatego mieszkańcy muszą zachować szczególną ostrożność.
Prosi też o zamykanie swoich posesji o zabezpieczanie odpadów. Jednocześnie informuje, że wilki znajdują się pod ochroną i dlatego ich odstrzał jest zabroniony.
Prosi też o zamykanie swoich posesji o zabezpieczanie odpadów. Jednocześnie informuje, że wilki znajdują się pod ochroną i dlatego ich odstrzał jest zabroniony.

Radio Szczecin