Wpadła w poślizg, wjechała w wiatę przystankową i uciekła z miejsca zdarzenia. Do niebezpiecznej kolizji doszło w sobotę w Wełtyniu, w powiecie gryfińskim.
Gdy służby dojechały na miejsce, zastały porzucony samochód i zniszczoną wiatę. Rozpoczęły się poszukiwania kierowcy. Po pewnym czasie zatrzymano 54-letnią kierującą, jak się okazało, była pod wpływem alkoholu.
Teraz jej sprawą zajmie się sąd.
Teraz jej sprawą zajmie się sąd.

Radio Szczecin