Wypadek w powiecie goleniowskim. Samochód uderzył w drzewo - są osoby poszkodowane. Do zdarzenia doszło przed godziną 13 na drodze Dębice - Nowogard.
Autem podróżowały dwie osoby. Na miejscu działania prowadziły trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja - mówi młodszy Paweł Lenart z Komendy Powiatowej PSP w Goleniowie.
- W miejscowości Dębice miał miejsce wypadek drogowy. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Poszkodowane w wyniku tego zdarzenia zostały dwie osoby. Jedna w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Gryficach, druga z lżejszymi obrażeniami do szpitala w Nowogardzie - mówi Lenart.
Ruch na drodze Dębice - Nowogard został wznowiony. Przyczyny wypadku wyjaśni prokuratura.
- W miejscowości Dębice miał miejsce wypadek drogowy. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Poszkodowane w wyniku tego zdarzenia zostały dwie osoby. Jedna w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Gryficach, druga z lżejszymi obrażeniami do szpitala w Nowogardzie - mówi Lenart.
Ruch na drodze Dębice - Nowogard został wznowiony. Przyczyny wypadku wyjaśni prokuratura.

Radio Szczecin