Funkcjonariuszki Straży Granicznej zaalarmowały kobietę, że płonie jej dom.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Niechorzu. Strażniczki w czasie patrolu zauważyły, jak z komina jednego z domów wydobywa się ogień i gęsty dym. Natychmiast pojechały na miejsce, a o sprawie poinformowały mieszkankę domu.
Paliła się sadza w kominie. Na miejsce wezwano straż pożarną.
Paliła się sadza w kominie. Na miejsce wezwano straż pożarną.

Radio Szczecin