Chodzi o reakcję po dzisiejszej kolizji na trasie S10. Do zdarzenia doszło przed południem, za szczecińską Płonią. Osobówka zderzyła się tam z busem. Na miejsce wezwano policję i strażaków.
I to właśnie druhowie z OSP Kobylanka opublikowali w mediach społecznościowych film, jak dojeżdżają na miejsce zdarzenia.
Widzimy na nim, jak wóz strażacki bez problemu przejeżdża korytarzem, który utworzyły samochodu po dwóch stronach drogi.
Droga jest już odblokowana, nikomu nic się nie stało. Przypomnijmy, za blokowanie korytarza życia lub jazdę nim pod prąd grożą mandaty - do 500 złotych oraz 6 punktów karnych.
Widzimy na nim, jak wóz strażacki bez problemu przejeżdża korytarzem, który utworzyły samochodu po dwóch stronach drogi.
Droga jest już odblokowana, nikomu nic się nie stało. Przypomnijmy, za blokowanie korytarza życia lub jazdę nim pod prąd grożą mandaty - do 500 złotych oraz 6 punktów karnych.

Radio Szczecin