Sprawcy oszustwa metodą "na policjanta" zatrzymani - seniorka odzyskała swoje oszczędności. To dzięki akcji szczecińskich funkcjonariuszy.
Do 72-letniej szczecinianki zadzwonił oszust, który podał się za policjanta Centralnego Biura Śledczego. Poinformował, że pieniądze, które ma w domu są zagrożone - jedyną szansą na ochronę majątku było przekazanie gotówki funkcjonariuszowi CBŚP. Kobieta uwierzyła i pieniądze wyrzuciła w reklamówce przez balkon.
Oszuści odebrali te pieniądze i odjechali. Dzięki szybkiej akcji policjantów doszło do zatrzymania dwóch sprawców; 38-letniego szczecinianina oraz 40-letniego obcokrajowca.
Seniorka odzyskała 29 tysięcy złotych. Mężczyźni trafili do Policyjnej Izby Zatrzymań. Sprawa jest rozwojowa.
Oszuści odebrali te pieniądze i odjechali. Dzięki szybkiej akcji policjantów doszło do zatrzymania dwóch sprawców; 38-letniego szczecinianina oraz 40-letniego obcokrajowca.
Seniorka odzyskała 29 tysięcy złotych. Mężczyźni trafili do Policyjnej Izby Zatrzymań. Sprawa jest rozwojowa.

Radio Szczecin