Poradnia ginekologiczna w stargardzkim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy wznowiła działalność. Zawieszona była z powodu braku lekarzy.
Tak było przez 10 miesięcy. Teraz kadrę udało się skompletować i poradnia znów przyjmuje pacjentki. Dwóch nowych lekarzy specjalistów będzie mogło przyjąć miesięcznie nawet 150 osób. Gabinet został wyremontowany i wyposażony w nowoczesny aparat USG i KTG.
Specjaliści będą przyjmowali pacjentki w poniedziałki i wtorki w Przychodni nr 4 przy ul. Mickiewicza 18 w Stargardzie, zarówno w ramach umowy z NFZ, jak i komercyjnie.
Specjaliści będą przyjmowali pacjentki w poniedziałki i wtorki w Przychodni nr 4 przy ul. Mickiewicza 18 w Stargardzie, zarówno w ramach umowy z NFZ, jak i komercyjnie.

Radio Szczecin