Paszporty w Kołobrzegu wkrótce będzie można odbierać przez cały tydzień. Pracę wydłuży punkt paszportowy w mieście. Tak będzie już od lutego.
Punkt będzie otwarty od poniedziałku do piątku, czyli o dwa dni dłużej niż teraz. Obecnie mieszkańców obsługuje w poniedziałki, wtorki i piątki.
Punkt paszportowy w Kołobrzegu mieści się przy ul. Grottgera. Pracę rozpoczął w październiku ubiegłego roku.
Punkt paszportowy w Kołobrzegu mieści się przy ul. Grottgera. Pracę rozpoczął w październiku ubiegłego roku.

Radio Szczecin