Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Ostatnia szkoła w Kołobrzegu doczeka się własnego zewnętrznego boiska. Władze miasta podpisały umowę na realizację inwestycji.
Chodzi o Szkołę Podstawową nr 3 mieszczącą się w samym centrum Kołobrzegu. W 2019 roku zyskała ona nową salę gimnastyczną, ale do teraz pozostaje bez przyszkolnego boiska.

Miasto rozstrzygnęło jednak przetarg na inwestycję, a rzecznik kołobrzeskiego magistratu Michał Kujaczyński wskazuje, że poza boiskiem piłkarskim cały obiekt będzie miał również inne funkcje.

- Boisko ma być przeznaczone do różnych sportów. Będzie można na nim grać w koszykówkę, w siatkówkę, a obok będzie cała gama sprzętów do zewnętrznego fitnessu - mówi Kujaczyński.

Boisko powinno być gotowe na nowy rok szkolny. Wszystkie prace będą kosztowały nieco ponad 1,3 mln, a miasto pozyskało na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w wysokości 1/3 wartości inwestycji.
Relazja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty