87-latek z Koszalina stracił 60 tysięcy złotych - został oszukany metodą "na policjanta".
Sprawcy całego procederu są już jednak w rękach policji i za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Senior stracił pieniądze, po tym jak odebrał telefon od „fałszywego” policjanta, który przekonał go, że w ten sposób pomoże swojemu synowi wyjść na wolność. Ten rzekomo miał spowodować wypadek drogowy.
Senior spakował pieniądze i przekazał mężczyźnie, który w niedługim czasie pojawił się u niego. 87-latek po rozmowie z najbliższymi zorientował się, że został oszukany. Wtedy do działań przystąpili kryminalni. Pomógł rysopis, który przekazał im pokrzywdzony. Zatrzymano dwóch mężczyzn.
23- i 24-latek zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Grozi im 8 lat więzienia.
Senior stracił pieniądze, po tym jak odebrał telefon od „fałszywego” policjanta, który przekonał go, że w ten sposób pomoże swojemu synowi wyjść na wolność. Ten rzekomo miał spowodować wypadek drogowy.
Senior spakował pieniądze i przekazał mężczyźnie, który w niedługim czasie pojawił się u niego. 87-latek po rozmowie z najbliższymi zorientował się, że został oszukany. Wtedy do działań przystąpili kryminalni. Pomógł rysopis, który przekazał im pokrzywdzony. Zatrzymano dwóch mężczyzn.
23- i 24-latek zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Grozi im 8 lat więzienia.

Radio Szczecin