Po pijaku wjechał w drzewo Region 2024-01-31 08:49 Andrzej Kutys Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum] Wjechał w drzewo, ale nic mu się nie stało. Okazał się pijany... Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Wapnicy w gminie Międzyzdroje, na miejscu interweniowały służby. Dodaj komentarz