Gmina Goleniów wesprze budowę posterunku policji w Kliniskach Wielkich. Samorząd przekazał policji 150 tysięcy złotych na dokumentację projektową.
O to, by w Kliniskach powstał posterunek od wielu lat zabiegali mieszkańcy. Posterunek stanie przy skrzyżowaniu ulic: Południowej i Wiosennej.
W styczniu działkę, na której ruszy budowa przekazały Lasy Państwowe. Budowa ma wystartować na początku 2025 roku.
Obiekt budowany będzie w systemie modułowym, co oznacza montaż gotowych modułów 3D na placu budowy z infrastrukturą techniczną.
Docelowo pracować tam będzie ośmiu funkcjonariuszy w systemie dwuzmianowym.
W styczniu działkę, na której ruszy budowa przekazały Lasy Państwowe. Budowa ma wystartować na początku 2025 roku.
Obiekt budowany będzie w systemie modułowym, co oznacza montaż gotowych modułów 3D na placu budowy z infrastrukturą techniczną.
Docelowo pracować tam będzie ośmiu funkcjonariuszy w systemie dwuzmianowym.

Radio Szczecin