Mężczyzna z nożem w ręce chodził po galerii handlowej w Policach, trwa postępowanie w tej sprawie - potwierdza rzeczniczka polickiej policji młodsza aspirant Anna Kaźmierczak.
- Dziś wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Policach zgłoszenie odnośnie tego, że mężczyzna porusza się po Galerii Hosso w Policach i ma przy sobie nóż. Policjanci pojechali na miejsce i dokonali zatrzymania tej osoby. Trwają ustalenia, czy miał nóż przy sobie, czy komuś nim groził i to będzie decydowało o dalszym przebiegu postępowania - powiedziała Kaźmierczak.
O nożowniku w polickiej galerii poinformował nas słuchacz, który był świadkiem tego zdarzenia.
O nożowniku w polickiej galerii poinformował nas słuchacz, który był świadkiem tego zdarzenia.

Radio Szczecin