Awaria sieci wodociągowej w centrum Kołobrzegu. Jak informuje portal e-kg.pl rura została uszkodzona podczas prac ziemnych prowadzonych na ulicy Słowińców.
Na miejscu pracują specjaliści z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji. Nie wiadomo jak długo potrwa naprawa awarii. Mogą być problemy z dostawami wody.
Uważać muszą też kierowcy, bo są kłopoty z wjazdem w ulicę Słowińców.
Uważać muszą też kierowcy, bo są kłopoty z wjazdem w ulicę Słowińców.

Radio Szczecin