Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]
300 metrów kwadratowych powierzchni, 120 par wrotek, a do tego nauka jazdy, konkursy i disco. To w ramach imprezy "Przecław się na wrotki" w Gminnym ośrodku Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
- Pierwszy raz jestem na wrotkach. Jest bardzo fajnie. - Wcześniej jeździłem na rolkach. Bym powiedział, że bardzo duża różnica. Jest stabilniej. - Wrotki są bardzo stabilne, więc nie trzeba się tak bardzo bać upadków na boki. Mega polecam, ja też jeżdżę na wrotkach od półtora roku. - Trochę uczę, co prawda nie tutaj, ale w Koszalinie. Tutaj jestem gościnnie po to, żeby troszeczkę pokazać też tańca na wrotkach, nie tylko jazdy zwykłej, standardowej. - Szybko można się nauczyć, co widać tutaj po tej małej dziewczynce. Wystarczy malutki krok na kaczuszkę, parę po prostu tupnięć i już się jedzie - mówią uczestnicy imprezy.

Wydarzenie potrwa do godziny 20 i jest bezpłatne. Pełny program dostępny jest na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
Edycja tekstu: Michał Król
Relacja Kamili Kozioł.
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty