Świat muzyki
Radio SzczecinRadio Szczecin » Świat muzyki » WIEŚCI ZE ŚWIATA
Justin Bieber podbił swoim nowym singlem listy przebojów na całym świecie! O Bieberze dużo się zresztą ostatnio mówi, szczególnie po występie na gali MTV, gdzie rozpłakał się na scenie. Potem wytłumaczył się z tego w jednym z wywiadów. Powiedział, że płakał, bo publiczność go tak dobrze przyjęła, a on się bał, że tak jak ostatnio znowu go wygwiżdżą.

Na gali MTV premierowo zaśpiewał swoją nową piosenkę ,,What Do You Mean?" i to ona właśnie bije teraz rekordy popularności. W serwisie Spotify w ciągu pierwszego tygodnia zaliczyła ponad 21 milionów odtworzeń. To jest nowy rekord, bo nigdy dotąd żaden utwór w tym serwisie nie uzyskał takiej liczby odtworzeń w ciągu tygodnia.

Przede wszystkim jednak piosenka ta doskonale się sprzedaje. Nowy singiel Biebera trafił na pierwsze miejsce list przebojów na całym świecie, m.in. w Australii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji. To jest nowy numer 1 nawet w USA na liście Billboardu. Pierwszy przebój numer 1 Justina Biebera w gorącej setce Billboardu!