Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

W meczu ze Śląskiem nie zagra Spas Delev, który ma problem z kolanem. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
W meczu ze Śląskiem nie zagra Spas Delev, który ma problem z kolanem. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
O pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zagrają w poniedziałek piłkarze szczecińskiej Pogoni. Rywalem będzie we Wrocławiu Śląsk, z którym Portowcy nie wygrali tam od 17 lat.
Statystyki nie mają jednak znaczenia dla pomocnika Pogoni Kamila Drygasa. - Śląsk na pewno będzie u siebie solidnym zespołem. Z Lechem zagrali nieźle, ale przegrali. Z Koroną słabo i też przegrali. Można z nimi wygrać, niezależnie jak zagrają. Chcemy patrzeć tylko na siebie i zagrać bardzo dobre spotkanie i przede wszystkim wygrać - powiedział Drygas.

Do składu po kontuzji ma wrócić napastnik Adam Buksa, nie będzie za to Spasa Deleva, który ma problem z kolanem. Pogoń zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. W czterech meczach nie wygrała, zdobyła punkt i bramkę.

Początek meczu we Wrocławiu o godzinie 18.
Statystyki nie mają jednak znaczenia dla pomocnika Pogoni Kamila Drygasa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty