Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. www.facebook.com/SPR.Pogon.Szczecin/
Fot. www.facebook.com/SPR.Pogon.Szczecin/
Remontada w Hiszpanii była, ale za mała. Puchar Challenge nie dla piłkarek ręcznych Pogoni.
Szczecinianki wygrały w Telde z Rocasą Gran Canaria 24:23 w rewanżowym finałowym meczu Pucharu Challenge. Trofeum zdobyły jednak szczypiornistki z Hiszpanii, które w naszym mieście pokonały przed tygodniem portową siódemkę 30:23.

W niedzielnym rewanżowym spotkaniu najskuteczniejszymi zawodniczkami Pogoni były Daria Zawistowska i kapitan zespołu Agata Cebula, które na Wyspach Kanaryjskich zdobyły po pięć bramek.

Piłkarki ręczne Pogoni nie wywalczyły Pucharu Challenge, ale mogą w tym sezonie zdobyć jeszcze Puchar Polski. Szczecinianki w finałowym meczu Pucharu Polski w sobotę w Gnieźnie zmierzą się z Zagłębiem Lubin.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty