Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Spotkanie Korony z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Kielcach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Spotkanie Korony z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Kielcach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni chcą "odczarować" stadion Suzuki Arena w Kielcach i pokonać Koronę w poniedziałkowym meczu Ekstraklasy.
Szczecinianie dotychczas tylko raz wygrali z Koroną na jej terenie w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. 13 lat temu portowcy pokonali złocisto-krwistych 1:0 po golu Brazylijczyka Ediego Andradiny.

Pomocnik Pogoni, Marcin Listkowski liczy na dobry występ szczecińskiej drużyny i zwycięstwo Dumy Pomorza w poniedziałkowym starciu.

- Nie każdy wie, że w Kielcach tak dawno nie wygraliśmy, ale na Legii mogliśmy wygrać, więc myślę, że na Koronie też możemy to zrobić. Z respektem podchodzimy do każdego spotkania, Korona jest dobrym przeciwnikiem... Wyjdziemy, będziemy chcieli dominować i myślę, że jeśli zagramy na swoim poziomie to spokojnie możemy wywieźć z Kielc trzy punkty - wierzy Listkowski.

W zespole trenera Kosty Runjaića zabraknie kontuzjowanych Kamila Drygasa, Mariusza Malca, Adama Frączczaka i Hiszpana Ikera Guarrotxeny. W kadrze meczowej po raz pierwszy w tym sezonie znaleźli się natomiast dwaj młodzi gracze Kacper Smoliński i Marcel Wędrychowski.

Spotkanie Korony z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Kielcach.
- Nie każdy wie, że w Kielcach tak dawno nie wygraliśmy, ale na Legii mogliśmy wygrać, więc myślę, że na Koronie też możemy to zrobić. Z respektem podchodzimy do każdego spotkania, Korona jest dobrym przeciwnikiem... Wyjdziemy, będziemy chcieli dominować

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty